O nas

Biuro podróży Lazur Travel
 
Dobrze zorganizowane wakacje pozwalają nie tylko solidnie odpocząć, lecz także przez lata zachowywać najprzyjemniejsze wspomnienia. Dlatego naszym klientom proponujemy sprawdzone oferty wczasów zagranicznych i krajowych, gwarantujące komfortowy i bezpieczny wypoczynek w wielu krajach świata. Wybierając biuro turystyczne Lazur Travel, zyskujesz gwarancję udanego urlopu.
 
Od 2006 roku, posiłkując się wcześniejszym ośmioletnim doświadczeniem w branży turystycznej, naszym klientom pomagamy w wyborze najkorzystniejszych ofert wyjazdowych. Z powodzeniem doradzamy klientom indywidualnym i zorganizowanym grupom w zakresie wczasów w Polsce i poza jej granicami. Świadczymy ponadto szeroki wachlarz usług turystycznych, obejmujących m.in. pełen pakiet ubezpieczeń oraz rezerwacje i sprzedaż biletów lotniczych, autokarowych i promowych.
 
Usługi turystyczne najwyższej jakości
 
Działamy według najlepszych europejskich standardów i procedur rezerwacyjnych. Współpracujemy z wieloma renomowanymi touroperatorami, takimi jak: Rainbow Tours Neckermann, Logos Tour, Sigma Travel, Alfa Star, Ecco Holiday, Exim Tours, Almatur, Wezyr Holidays, Sun&Fun, Oasis Tours, Lekier, Sol-Tours, dzięki czemu w prezentowanej przez nas ofercie wyjazdowej każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy partnerzy biura Lazur Travel posiadają zezwolenia, licencje i ubezpieczenia niezbędne do prowadzenia działalności turystycznej. Dla naszych klientów oznacza to sprawdzony i bezpieczny urlop.
Lata działalności w branży turystycznej sprawiły, że wypracowaliśmy skuteczne rozwiązania, zapewniające naszym klientom bezpieczeństwo podróży, sprawdzone hotele, bogaty wybór form zwiedzania i wypoczynku oraz atrakcyjne ceny.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Wyrusz z nami w podróż marzeń!
 
Daj się porwać w podróż po świecie
 
Ciesz się słońcem, korzystaj z lokalnych atrakcji danego kraju, zaznaj upojnego relaksu w gronie najbliższych, a nam zostaw całą organizację Twojego wyjazdu.
Oferujemy bogaty wachlarz imprez turystycznych i wycieczek organizowanych przez sprawdzone biura podróży. Zapewniamy wyprawy do ciekawych miejsc na wszystkich kontynentach. Poprzez kompleksową ofertę chcemy zapewnić naszym klientom profesjonalną obsługę turystyczną na miarę ich oczekiwań.
 
Oferta Lazur Travel obejmuje:
 
szeroką ofertę wczasów w Polsce i za granicą
atrakcyjne cenowo wycieczki Last Minute
rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych, autokarowych i promowych
ubezpieczenia turystyczne
 
Dlaczego warto nam zaufać?
 
Wysoką jakość naszych usług, a co się z tym wiąże – zaufanie klientów budujemy w oparciu o:
16 lat doświadczenia w branży turystycznej
indywidualne podejście do klienta
profesjonalną i przyjazną obsługę
zaufane pośrednictwo w sprzedaży ubezpieczeń na czas podróży oraz innych usług turystycznych w zależności od potrzeb klienta